موضوع: اخبار

نشست آموزشی آنلاین با موضوع ایدز و رفتارهای پرخطر

نشست آموزشی آنلاین با موضوع ایدز و رفتارهای پرخطر

نشست آموزشی آنلاین ایدز و رفتارهای پرخطر روز پنجشنبه 6 اسفندماه 94 برگزار خواهد شد. در این وبینار ابتدا ایدز و ویروس عامل آن (اچ‌آی‌وی) معرفی خواهند شد و پس از بیان تاریخچه مختصر آن در جهان و ایران، راه های سرایت و راه های پیشگیری از آن بیان خواهد شد. در پایان فرصتی برای پرسش و پاسخ خواهد بود تا شرکت کنندگان دغدغه های خود را در میان بگذارند و پاسخ عمومی یا شخصی از دکتر امید زمانی بگیرند. 

وبینار به شکل آنلاین و با پخش اسلاید، تصویر و صدا خواهد بود. لینک به وبگاه برگزار کننده پس از ثبت نام قطعی در ایمیل به شما ارسال می شود. بنابراین به حضور در محل خاصی نیاز نیست و از سراسر دنیا می توانید با یک رایانه، تبلت یا تلفن همراه هوشمند در این نشست حاضر شوید.

دکتر امید زمانی پزشک و متخصص سلامت همگانی سابقه بیش از 15 سال در اطلاع رسانی و آموزش درباره ایدز دارد و با نهادهای دولتی، سازمانهای غیردولتی و آژانسهای سازمان ملل در این باره همکاری داشته است. از جمله فعالیتهای وی برگزاری دوره های آموزشی در یونیسف، وزارت آموزش و پرورش، صندوق جهانی ایدز، سل و مالاریا، سازمان صدا و سیما، سازمان بهزیستی کشور، سازمان زندانها، دفتر جرم و مواد سازمان ملل متحد، جمعیت خیریه تولد دوباره، انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی، مؤسسه همراهان توسعه کیانا و مؤسسه خیریه امید مهر است. دکتر امید زمانی عضو گروه جامعه شناسی پزشکی و سلامت انجمن جامعه شناسی ایران  و گروه ارتباطات سلامت و محیط زیست انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی است.

هر بلیط فقط برای یک دستگاه (رایانه، تبلت یا تلفن همراه) معتبر است اما تعداد افراد حاضر کنار آن دستگاه نامحدود است. می توانید همراه دوستان، خانواده یا حتی در گروهی بزرگتر از این فرصت آموزشی استفاده کنید. انجمن های خیریه یا سازمانهای غیردولتی می توانند یک بلیط برای مددجویان یا اعضای خود بگیرند و در محل دلخواه انجمن خود برای آنها نشست را به صورت زنده پخش کنند.