گزارش تصویری از بازارچه خیریه شبکه همیاری

گزارش تصویری از بازارچه خیریه شبکه همیاری

بازارچه خیریه شبکه همیاری به همت 60 سازمان مردم نهاد شهر تهران و با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از چهارم تا ششم خرداد ماه جاری در زیر گذر مترو ایستگاه ولی عصر (عج) تهران برگزار شد.

این بازارچه توسط شبکه همیاری برگزار شده و مجری طرح آن نیز موسسه رعد الغدیر بوده که با همکاری 60 موسسه خیریه در حوزه های آسیب های اجتماعی، اعتیاد، زنان، سلامت، کودکان کار، سازمان های حمایتی، سرطان، ایدز، معلولین و ... این بازارچه را برگزار کردند.

در حوزه ایدز، باشگاه مثبت موسسه آهنگ رهایی شرق در این بازارچه شرکت داشتند،  این موسسه در راستای کاهش و جلوگیری از آسیب به معتادان و کارتن خوابها و همچنین خانواده های آنان فعالیت کرده و آموزش‌هایی از قبیل تزریق سالم، روابط جنسی سالم و جلوگیری از ابتلا به اچ آی وی و هپاتیت را به آنان ارائه می‌دهد. پرسنل موسسه در جهت اطلاع رسانی HIV انواع بروشورها را ارائه و برای مشاوره در غرفه در نظر گرفته شده حضور داشتند. 

در طی این سه روز از غرفه موسسه آهنگ رهایی شرق باشگاه مثبت، شهردار تهران (آقای قالیباف) نماینده مجلس (آقای حسین طلا) مدیر کل روابط عمومی شهرداری تهران (آقای گیل آبادی) شهردار منطقه 18، برنامه صبح تهران و بازیگران سینما و تلوزیون آقایان ایرج نوذری، رادمنش و شمس و خانم مریم میلانی و سایر هنرمندان بازدید به عمل آوردند.

گزارش تصویری