سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز از نگاه رسانه های خبری

سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز از نگاه رسانه های خبری

رونمایی از سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران

وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران که از اوایل سال 1391 فعالیت خود را با نسخه آزمایشی شروع کرد، صبح دیروز در آیینی با حضور دکتر مجید رضازاده، معاون امور پیشگیری سازمان بهزیستی کشور در شهرستان ملارد رونمایی شد.

رونمایی از سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز در خبرگزاری های مختلف بازتاب گسترده ای داشت.

باشگاه خبرنگارن جوان

معاونت امور پیشگیری سازمان بهزیستی کشور خبر داد: سایت ایدز رونمایی می شود.

رضازاده معاون امور پیشگیری سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران( AIDS.ir) یک سال و نیم است که به صورت آزمایشی مشغول به کار شده است. وی ادامه داد: این مرکز با نام ( AIDS.ir) دوشنبه 28 بهمن ماه رونمایی خواهد شد که جزو پنج سایت برتر در حوزه‌ی سلامت بهداشت و ورزش می‌باشد.

خبرگزاری فارس

نخستین وب‌سایت پیشگیری از ایدز ایران رونمایی شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز با حضور مجید رضازاده رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور، کرمی فرماندار شهرستان ملارد،  حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ملارد و جمعی از معاونین سازمان بهزیستی کشور از وب‌سایت مرکز پیشگیری از ایدز ایران رونمایی شد.

این سایت دارای بخش‌های مختلفی از جمله آخرین آمار مبتلایان به ایدز، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کتب، مقاله و آشنایی با مراکز است. وب‌سایت مرکز پیشگیری از ایدز ایران یک سال پیش به طور آزمایشی برگزار شد که با رفع اشکالات به صورت رسمی و با حضور مسئولان رونمایی شد.

خبرگزاری مهر

وب‌ سایت پیشگیری از ایدز رونمایی شد

نخستین وب‌ سایت پیشگیری از ایدز با حضور رئیس مرکز توسعه پیشگیری بهزیستی کشور رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبج دوشنبه با حضور مجید رضازاده رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور، کرمی فرماندار شهرستان ملارد،  حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ملارد و جمعی از معاونین سازمان بهزیستی کشور از وب‌سایت مرکز پیشگیری از ایدز ایران رونمایی شد.

این سایت دارای بخشهای مختلفی از جمله آخرین آمار مبتلایان به ایدز، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کتب، مقاله و آشنایی با مراکز است. وب‌سایت مرکز پیشگیری از ایدز ایران یک سال پیش به طور آزمایشی برگزار شد که با رفع اشکالات به صورت رسمی و با حضور مسئولان رونمایی شد.