انیمیشن پیشگیری از بیماری ایدز - قسمت دهم

انیمیشن پیشگیری از بیماری ایدز - قسمت دهم

مجموعه انیمیشن پیشگیری از بیماری ایدز با همکاری وزارت بهداشت، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (UNICEF)، صندوق عمران سازمان ملل متحد (UNDP) و انجمن پیشگیری از آسیب های اجتماعی تولید شده است.داستان این انیمیشن در مورد جوان وسواسی به نام هوشنگ است که می­ترسد به بیماری ایدز مبتلا شده باشد.

در این داستان هوشنگ با دوستانش در مورد امتحان مدرسه و نتیجه آن صحبت می کنند، یکی از آنها بابت نتیجه امتحان ناراحت است و حال خوبی ندارد. دوست دیگرشان برا تغییر این حالت به آنها پیشنهاد می دهد که در یک مهمانی شرکت کنند و آنها موافقت می کنند.

در بیرون از خانه هوشنگ می بیند که این مهمانی با سایر مهمانی ها تفاوت دارد و به دوستانش پیشنهاد می دهد که به داخل خانه نروند. در همین حین دکتر از راه می رسد و می گوید که درهمسایگی این خانه زندگی می کند و از بودن هوشنگ در آنجا تعجب می کند و دلیلش حضورش را می پرسد. هوشنگ اظهار می کند که این یک مهمانی ساده است اما دکتر از خطرات چنین مهمانی هایی برایشان می گوید: قرص و مواد والکل و هرزگی، یک شب خوشی است به قیمت زندگی اچ ای وی و حادثه و اعتیاد، چیزهایی است که زندگی را بر باد می دهد.

پس بیاییم تاثیر مواد روانگردان و الکل را در ابتلا به بیماری ایدز جدی بگیریم.

دانلود قسمت دهم