1 دسامبر روز جهانی ایدز گرامی باد

1 دسامبر روز جهانی ایدز گرامی باد

اول دسامبر (10 آذرماه 96) از سوی سازمان بهداشت جهانی روز جهانی ایدز نامگذاری شده است. و این روز در سراسر جهان گرامی داشته می‌شود. از طرف سازمان بهداشت جهانی برای این روز شعاری در نظر گرفته می شود:

شعار روز جهانی ایدز 2017:

Increasing Impact through Transparency, Accountability, and Partnerships”  

افزایش اثربخشی از طریق شفاف سازی، پاسخگویی و مشارکت عمومی

وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران به عنوان مرجع رسمی اطلاع رسانی و آموزش بیماری ایدز در کشور که از سال 1391 زیر نظر دفتر کمیته پیشگیری و کنترل ایدز سازمان بهزیستی کشور شروع به فعالیت نموده است، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا پل ارتباطی مناسبی برای ارائه آموزش ها و اطلاع رسانی در زمینه بیماری ایدز برای افراد جامعه باشد. در همین راستا و با توجه به ماهیت اینترنتی و عدم نیاز به مراجعه حضوری و افشا هویت کاربران، بخش پاسخگویی به سوالات سایت نیز حدود دو سال است که راه اندازی شده و تاکنون به بیش از 30 هزار سوال کاربران در مورد این بیماری پاسخ داده شده است.

به منظور دسترسی سریع مخاطبین سایت به مطالب و اخبار و همچنین آگاهی عموم مردم در مورد بیماری ایدز و مباحث مرتبط با آن کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام نیز راه اندازی شده است. با انتشار این پیام و معرفی سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران شما هم سهمی در آگاهی و اطلاع رسانی به مردم داشته باشید. 

​​​با آروزی سلامتی برای مردم ایران و جهان - مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران