آموزش پیشگیری از ایدز در مرکز توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن مهرانه

آموزش پیشگیری از ایدز در مرکز توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن مهرانه

به گزارش روابط عمومی موسسه اندیشمندان رایا سلامت محور، مرکز توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن مهرانه میزبان کارشناس مرکز باشگاه مثبت ملارد بود. گفتنی است طی این دیدار و کلاس آموزشی علاوه بر آموزش اچ آی وی، راه های انتقال، پیشگیری، درمان ایدز معرفی شد و بیماران مرکز مشاوره فردی و گروهی گرفتند.

باشگاه مثبت ملارد در نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر

همزمان با آغاز برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر باشگاه مثبت ملارد (موسسه اندیشمندان رایا سلامت محور) همراه با سازمان های دولتی و غیردولتی فعال در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد در نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر حضور یافت. گفتنی است این نمایشگاه از 11 تیرماه جنب پارک امام خمینی شهرستان ملارد برای حضور و بازدید عموم مردم دایر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اندیشمندان رایا سلامت محور، از غرفه باشگاه مثبت ملارد فرماندار، امام جمعه، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس بهزیستی شهرستان و روسای دیگر ارگانهای دولتی بازدید نمودند و کارشناس مرکز به سوالات عموم بازدید کنندگان در خصوص بیماری ایدز و راههای پیشگیری و درمان آن پاسخ داد.

مددکار باشگاه مثبت ملارد در دومین روز حضور خود در این نمایشگاه ضمن توزیع بروشورهای آموزشی به اطلاع رسانی، مشاوره فردی، آموزش مراجعین پرداخت و تعدادی از بازدیدکنندگان را جهت مشاوره تخصصی و انجام آزمایشات لازم در روزهای آتی به باشگاه مثبت ارجاع داد. 

موسسه اندیشمندان رایا سلامت محور

برگزاری نمایشگاه در هفته مبارزه با مواد مخدر