کسب رتبه اول وبسایت ها در جشنواره وب و موبایل ایران سال ۹۵

کسب رتبه اول وبسایت ها در جشنواره وب و موبایل ایران سال ۹۵

وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران برای چهارمین سال متوالی در جشنواره وب ایران، در بین 5 وبسایت برتر کشور در بخش ورزش، بهداشت و سلامت قرار گرفته بود، برای دومین سال به عنوان بهترین وبسایت ایران در این حوزه معرفی گردید.

نهمین جشنواره وب ایران توسط انجمن صنفی کارفرمایی کسب و کار اینترنتی از آبان ماه سال جاری آغاز به کار کرد و هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در این حوزه می باشد.

در این جشنواره وبسایت های شرکت کننده از نظر نظر محتوا (Content)، ساختار و مسیر (Navigation)،‌ طراحی دیدار (Visual Design)، کارکرد (Performance)، تعامل (Interactivity )و تجربه کلی (Overall Experience) با هم به رقابت می پردازند. به گزارش رسمی روابط عمومی نهمین جشنواره وب ایران، نام وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران در میان ۵ وبسایت برتر ایران در کنار  وبسایت های: پیرایشگران، مادری، پزشک یاب و پزشک شما ۴ کاندیدای دیگر بخش ورزش، بهداشت و سلامت بودند.

اختتامیه این جشنواره در پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه امسال برگزار شد و در این مراسم، رتبه نخست کشور در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت به وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران رسید.
 

شایان ذکر است AIDS.ir از سال 1392 تاکنون هرسال در جشنواره وب ایران در شاخه اصلی اطلاع رسانی و محتوا شرکت نموده است که حاصل آن به شرح ذیل می باشد:

  • سال 1392 کاندیدای وبسایت برگزیده کشور در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت
  • سال 1393 کسب رتبه نخست ایران در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت
  • سال 1394 کاندیدای وبسایت برگزیده کشور در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت
  • سال 1395 کسب رتبه نخست ایران در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت