وبسایت AIDS.ir جزء ۵ سایت برتر ایران در سال ۱۳۹۵

وبسایت AIDS.ir جزء ۵ سایت برتر ایران در سال ۱۳۹۵

به اطلاع میرسانیم وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران برای چهارمین سال متوالی در جشنواره وب ایران، به عنوان کاندیدای وبسایت برتر کشور در بخش ورزش، بهداشت و سلامت معرفی گردید.

در این جشنواره وبسایت های شرکت کننده از نظر محتوا، ساختار و مسیر، طراحی دیداری، کارکرد، تعامل و تجربه کلی با هم به رقابت می پردازند. مفتخریم که به گزارش رسمی روابط عمومی نهمین جشنواره وب ایران، نام وبسایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران در میان ۵ وبسایت برتر ایران مشاهده می شود. همچنین سایت های: پیرایشگران، مادری، پزشک یاب، پزشک شما ۴ کاندیدای دیگر بخش ورزش، بهداشت و سلامت هستند.

نهمین جشنواره وب ایران توسط انجمن صنفی کارفرمایی کسب و کار اینترنتی از آبان ماه سال جاری آغاز به کار کرده است. هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. 

اختتامیه این جشنواره در پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد و در این مراسم، رتبه نخست کشور در حوزه ورزش، بهداشت و سلامت اعلام خواهد گردید.


شایان ذکر است سایت مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران در هفتمین جشنواره وب ایران در بهمن ماه سال ۹۳ در بخش ورزش، بهداشت و سلامت به عنوان سایت برگزیده کشور معرفی شده بود.

لیست کاندیداهای نهمین جشنواره وب ایران