موضوع: اخبار

نمایشی درباره‌ی ایدز مورد استقبال قرار گرفت؟

نمایشی درباره‌ی ایدز مورد استقبال قرار گرفت؟

دو مرد در یک اتاق؛ نمایشی با موضوع ایدز

به گزارش روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، این نمایش در دور سوم اجراهای خود در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ایران حدود 5000 مخاطب را به سالن نمایش کشاند. این نمایش که به موضوع ایدز می پردازد تاکنون در بیش از 9 استان، اجرا شده از جمله در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی سنندج، دانشگاه علوم پزشکی مراغه و ... که در برخی از شهرها دو سانس یا بیشتر اجرا شده است.

اجراهای این نمایش به درخواست و اعلام آمادگی شهرهای مختلف به اجرا های خود ادامه خواهد داد و برنامه های بعدی این گروه اجرا در استان های اردبیل، کرمانشاه، ایلام، سیستان و بلوچستان و خوزستان است. همچنین این نمایش قرار است به زبان های ترکی، عربی و کردی ترجمه شود. دو مرد در یک اتاق در شهر مراغه با غربالگری صد در صد مخاطبین از بیماری ایدز همراه بود و با استفاده از به روزترین دستگاه های اندازه گیری فاكتورهای مربوط به اچ آی وی که در درب خروج سالن مستقر شده بود به صورت اختیاری و بدون هزینه از دانشجویان و مخاطبین نمایش آزمایش به عمل آمد.

نمایش دو مرد در یک اتاق از سوی موسسه آوای هنر سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سراسر کشور در حال اجراست. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: کارگردان و مترجم مسعود رایگان، مشاور کارگردان: رویا تیموریان، بازیگران: اردلان شجاع کاوه، خسرو شهراز، مجری طرح: محرم براتی، طراح صدا: علیرضا علویان، دستیاران تهیه و دکور: ونداد فلاح - حسین جاویدان، عکاس: رامتین فیروزیان.